PUB CEGŁA

Pub Cegła to historia, która pisze się sama od 1999.

Jesteśmy miejscem gdzie dobry alkohol spotyka się z dobrą muzyką, tworząc idealne miejsce na wieczorne wyjście. Nasza historia sięga 1999, kiedy to marzenie o stworzeniu przytulnego miejsca z prawdziwie unikatowym charakterem stało się rzeczywistością. Dzięki atmosferze, w której każdy gość poczuje się jak w domu, a barman jest kompanem, z którym można porozmawiać o wszystkim i o niczym.

Śmiało można stwierdzić, że Cegła to nie tylko miejsce ale głównie ludzie, którzy ją tworzą z pasją i zaangażowaniem ale także, goście określani mianem „Cegiełek”. Wiele osób wraca po latach nieobecności czy to w samym Lesznie czy to w kraju i obiera jeden kierunek – Cegła.

W naszym pubie duży nacisk stawiamy na różnorodność i jakość. Nasze menu oferuje nie tylko klasyczne drinki ale również autorskie, czy na samo życzenie gościa barmani wykazują się swoją kreatywnością i tworzą unikalne drinki na bazie wybranego alkoholu.

Whisky Bar

Każdy miłośnik whisky znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Nasz Whisky Bar to unikalne miejsce na mapie Leszna, które dedykowane jest tym, którzy cenią spokój i dobrą whisky popijaną przy akompaniamencie muzyki dobranej idealnie pod rozmowę.

Whisky Bar może poszczycić się imponującym wyborem whisky z różnych regionów świata, oferując zarówno klasyczne, jak i rzadkie, limitowane edycje.

Główny barman posiada głęboką wiedzę na temat oferowanych whisky, zawsze doradzi w wyborze trunków, opowie o procesach destylacji i smakowych niuansach poszczególnych whisky.

Rezerwacje

Chcemy, abyście mogli cieszyć się czasem z przyjaciółmi czy rodziną w naszym pubie, dlatego też pozostawiamy wam możliwość dokonania rezerwacji, dzięki której zapewniamy Wam wasz ulubiony stolik przygotowany specjalnie dla Was.

W naszym lokalu miejsca mamy wiele, ale lubi się szybko zapełniać dlatego też przy rezerwacjach powyżej 5 osób pobieramy bezzwrotną kaucję w kwocie 30zł* od osoby, kwota ta jest następnie do wykorzystania przez Was na barze.

*50zł/osoba na Whisky Barze

PubQuiz każdy wtorek o godzinie 20

PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W przeciwieństwie do quizów telewizyjnych, w PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

Karaoke w KAŻDY czwartEK O 20

Zapraszamy na niezapomniane wieczory pełne muzyki i zabawy! To doskonały sposób na oderwanie się od rzeczywistości i poczucie, jakbyście stanęli na wielkiej scenie. Zbierzcie przyjaciół, wybierzcie ulubione utwory i dajcie upust swojemu wewnętrznemu artystycznemu ja! Dołączcie do nas, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę!